Dragi starši, draga učenka, dragi učenec,

pozdravljeni v 10. tednu učenja na daljavo. Čeprav ste nekateri že v šoli, se dodatna strokovna pomoč za vas še zmeraj odvija na daljavo. Z nekaterimi se še ne bomo videli v živo a upamo, da so vam naše online-aktivnosti všeč in so za vas koristne.

Razmišljale smo, da vam je v teh tednih najbolj manjkal pogovor z vrstniki – po navadi si imate veliko za povedati. Tako boste v tem tednu pripovedovali/pisali zgodbo. Natančnejša navodila boste prejeli po e-pošti.

»Zgodbo« pošljite svoji učiteljici do četrtka, 28. 5. 2020 po e-pošti:

klavdija.hrenko-podergajs@guest.arnes.si oz. metka.vavh@guest.arnes.si oz. marija.bednjanic@guest.arnes.si

In še obvestilo:

• Tudi v tem tednu se bomo srečali online. Tokrat se bomo videli v četrtek, 28. 5. 2020 ob 10.00, v naši sobi. Namreč učiteljice smo že v šoli.

Želimo vam veliko uspeha tudi v tem tednu,

učiteljici Klavdija, Metka in pedagoginja Marija

Prilagajanje dostopnosti spletišča