1. KULTURNI DAN

Teden, v katerega smo že globoko zakorakali, obeležujemo kot teden otroka.

Dnevi so prežeti z vsebinami, ki so otrokom še posebej pri srcu. Kot ena takšnih vsebin je ogled kino predstave.

Do Cineplexxa Maribor se je vila dolga kača otrok iz Marjete in Starš, v pričakovanju ogleda risanega filma. Otroci od 1. do 5. razreda so si ogledali risanko Veliki izumitelj. V animiranem filmu so spoznali glavnega junaka, izumitelja, ki sanja o tem, da bi ustvaril revolucionarne izume s katerimi bi spremenil svet. Na svoji poti raziskovanja se sooča s številnimi ovirami. Njegovo potovanje je polno srčnih trenutkov, ki ga učijo vztrajnosti, prijateljstva in upanja.

Učenci so v predstavi uživali in se seveda sladkali s kokicami. Dvorano so zapustili z nasmehom in prav gotovo je kdo med njimi dobil navdih za uresničitev svojih sanj.

Za njimi je še en dan nepozabnega tedna otroka.

SLIKA; vir internet SLIKA; vir internet

Učiteljica Daniela Šabeder

Prilagajanje dostopnosti spletišča